لطفا صبر کنید . . .

پنجشنبه ششم مهرماه يكصد و يكمين جلسه ي ماهانه انجمن علمي هيپنوتيزم باليني ايران برگزار شد

ژانویه 3, 2021 توسط admin0
photo_جلسات-3-320x180.jpg

پنجشنبه ششم مهرماه يكصد و يكمين جلسه ي ماهانه انجمن علمي هيپنوتيزم باليني ايران شعبه ي خراسان با امتياز بازآموزي از وزارت بهداشت و درمان با استقبال گروه هاي هدف برگزار شد. سخنران اين جلسه جناب دكتر مهدي فتحي ابتدا گزارشي از عملكرد ماه گذشته ي انجمن علمي هيپنوتيزم باليني ارايه كردند و ضمن اشاره به باقي ماندن بيست و هفت روز تا برگزاري كنگره ي بين المللي مديريت ذهن اسامي و حوزه ي تخصصي سخنرانان داخلي و خارجي را برشمردند. دوازده نفر از بيست و پنج شركت كننده ي خارجي حاضر در اين كنگره به ارايه ي سخنراني و كارگاه خواهند پرداخت و سيزده نفر علاوه بر تبادل دانش به بررسي و گفتگو در خصوص تفاهم نامه هاي علمي فرهنگي و بورسيه هاي تحصيلي خواهند پرداخت.
جناب دكتر فتحي در ادامه به تعريف ذهن و ذهنيت پرداختند و ذهنيت رشد يافته را با ذهنيت رشد نيافته مقايسه كردند و در خصوص نحوه ي رشد دادن ذهنيت راهكارهايي را ارايه كردند كه به تفصيل و به صورت كاربردي در كارگاه هاي كنگره ي مديريت ذهن تشريح خواهد شد.
جلسه ي ماهانه ي آينده ي انجمن پنجشنبه ٤ آبان ماه ساعت شش تا هشت با عنوان تجربه ي خروج از بدن (OBE) برگزار ميشود و استثنائا منوط به ثبت نام و پرداخت هزينه خواهد بود
با توجه به ثبت نام دويست و هفتاد و سه نفر تا آن لحظه و ظرفيت محدود سالن هتل پارس برخي از حاضران در پايان جلسه براي كنگره ثبت نام كردند.
جناب دكتر فتحي خاطر نشان كردند كه شانزدهم مهرماه همايشي در دانشكده ي روانشناسي با عنوان هيپنوتيزم در مديريت ذهن برگزار خواهد شد و كتاب دنياي تلقين كه حاصل سي سال تجربه ي هيپنوتيزمي ايشان است در اين همايش رونمايي مي شود.


پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *.

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.

طراحی و بازبینی توسط سعید هاشمیان