Strict Standards: Static function WP_STATISTICS\MetaBox\MetaBoxAbstract::get() should not be abstract in /home3/drmehdif/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/includes/admin/meta-box/wp-statistics-meta-box-abstract.php on line 18
سوال 1 – دکتر مهدی فتحی

لطفا صبر کنید . . .

سوال 1

ژانویه 5, 2021 توسط admin0
photo_پرسش-320x226.jpg

مراجعی بعد از فوت پدر علائم پانیک را نشان می‌دهد با توجه به اینکه نشانه جسمی دال بر بیماری گزارش نشده است آیا هیپنور می‌تواند به درمان وی کمک کند؟

پاسخ

باقی ماندن علائم پانیک در یک بیمار علی‌ رغم درمان‌های مکرر می‌تواند علائمی از ضعف ایگو و یا اختلال شخصیت باشد که در هر دو شکل آن هیپنوتیزم می‌تواند کمک کننده باشد.

حملات پانیک که جز تقسیم ‌بندی اختلالات اضطرابی می‌باشد به شکل حملات مکرر و غیرمنتظره‌ای است که به صورت فوران ناگهانی ترس شدید یا ناراحتی فوق‌العاده بروز می‌کند و در عرض چند دقیقه به اوج خود می‌رسد. در فرایند هیپنوتریتمنت این بیماران بایستی بر اساس آن چیزهایی که در پره‌تاک پیدا می‌شود عمل کرد.

در پره‌تاک بیمار که ممکن است علائمی از وابستگی، سوگ رفع نشده و حتی گاهی تمارض بیمار را دریافت کنید، که بر اساس همین اطلاعات در شرح حال برنامه درمانی خود را اجرا نمائید.

وجه مشترک تمام این موارد پایین بودن دفاع‌های شخصی سالم است پس در تمام این علامت‌ها درمان باید مبتنی بر بازسازی و تقویت ایگو صورت گیرد.

وقوع علائم پانیک بودن پیش درآمد می‌باشد. بنابراین یک عامل کنترل‌گر با خاصیت فیدبک منفی باید در زمان وقوع گذاشته شود که علامت آغازگر حمله در فرایند هیپنوتریتمنت بهترین گزینه جهت شرطی سازی می‌باشد.


پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *.

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.

طراحی و بازبینی توسط سعید هاشمیان