لطفا صبر کنید . . .

کنگره بین المللی « هیپنوتیزم و درد » فرانسه

ژانویه 7, 2021 توسط admin0
_۲۰۱۸۲۷1-320x362.jpg

کنگره بین المللی « هیپنوتیزم و درد » فرانسه امروز پنجشنبه بیست و چهارم خرداد با حضور هزار و دویست شرکت کننده از سراسر اروپا و سخنرانی یکصد و سی سخنران آغاز به کار کرد. سه تن از مجربترین های هیپنوتیزم دنیا شامل آقای دکتر مهدی فتحی از ایران ، دکتر فایت مسمر از آلمان و دکتر هارتمن از آفریقای جنوبی سه سخنران کلیدی Key Note Speakers منتخب این کنگره بودند که کنگره رسما با ارائه این سه نفر آغاز شد.
آقای دکتر فتحی با ویدیودمونستریشن جراحی های اخیر خود باهیپنوتیزم به بیان آینده نوروفیزیولوژی درد با تبیین مکانیسم های مغزی پرداختند و رسما اعلام کردند که جراحی های انجام شده توسط ایشان عملا نشان داده است در طی دهه های آینده بشر قادر خواهد بود جراحی های بدون درد را بعنوان یک فرایند روتین تلقی نماید.
آقای دکتر کلود ویغو رئیس انجمن بین المللی هیپنوتیزم نیز در سخنرانی افتتاحیه ضمن ابراز خرسندی از حضور آقای دکتر فتحی با اشاره به هیپنوزهای انجام شده ایشان ، ایران و دانشگاه علوم پزشکی مشهد را قطب علمی و تحقیقاتی هیپنوتیزم در آسیا دانستند و حاضرین را به حضور در کنگره آسیایی هیپنوتیزم ( مشهد ۲۰۱۹) فراخواندند. این کنگره بمدت چهار روز ادامه خواهد داشت و هدف اصلی آن اشاره کنترل هیپنوتیزمی درد می‌باشد.
گفتنی است در حاشیه این برنامه موسسه امرجانس فرانسه که ناشر اصلی تالیفات هیپنوتیزمی در فرانسه بشمار می رود سفارش تالیف کتاب تحت عنوان «روش‌های هیپنوتیزمی درد» به زبان فرانسه را به آقای دکتر فتحی ارائه دادند.


پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *.

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.

طراحی و بازبینی توسط سعید هاشمیان