لطفا صبر کنید . . .

دومین عمل کاشت مو تحت هیپنوتیزم بدون استفاده از بیحسی موضعی و منقبض کننده عروق

ژانویه 8, 2021 توسط admin0
_۲۱۰۴۳۰1-320x167.jpg

بدنبال اولین عمل موفق کاشت مو با هیپنوتیزم در دنیا توسط آقای دکتر فتحی دومین عمل کاشت مو تحت هیپنوتیزم بدون استفاده از بیحسی موضعی و منقبض کننده عروق نیز توسط آقای دکتر فتحی ، فوق تخصص بیهوشی امروز در كلينيك نوين ايرانا در مشهد انجام شد .
‎این پروژه با هدایت و مديريت خانم دکترگلناز لطفی، عضو انجمن بین المللی کاشت مو در کلینیک نوین ایرانا در مشهد انجام و به اسم این دو ایرانی در سطح بين المللي ثبت و معرفي شد. ترس بيماران از تزریق بی حس کننده های موضعی که اغلب باحجم زیاد در بيماران استفاده میشود بزرگ‌ترین علت استفاده از هیپنوتیزم محسوب مي شود . یکی از عوامل نگران کننده و اجتناب برانگیز بیماران ، ترس از سوزنهای متعدد برای کاشت تعداد بالاي پیوند (دوتا ده هزار ) است که در اين بيمار هیپنوتیزم علاوه بر كنترل درد نقش عمده اي در كنترل ترس و اضطراب بيمار داشت .
‎درتمام مدت مانیتورینگ ضربان قلب بیمار با پالس اکسیمتری نشانگر آرامش وی بود.
‎كنترل خونريزي در بيمار با تكنيك هاي هيپنوتيزم به روش قابل توجهي انجام و کنترل درد بعداز عمل نیز با شرطی سازی انجام شد.
‎لازم به ذکر است این پروژه مشترك به شكل قابل ارائه به هموطنان گرامي در كلينيك نوين ايرانا ادامه خواهد يافت و توسط انجمن بین المللی کاشت مو (مستقر در آمریکا) با استقبال روبرو شده است .
‎اين موفقيت به عنوان تحولی عظیم در کاشت مو یاد شده است و در چندين كنگره بين المللي پانل آموزشی به تیم آقای دکتر فتحی و خانم دکتر لطفی اختصاص یافته است.
‎سربلند باد ایران

‍  گزارش بیدردی بعد از عمل جراحی کاشت مو با هیپنوتیزم القا شده توسط آقای دکتر فتحی

https://t.me/hypnosis_Drfathi/1818


پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شدهاند *.

به صورت خودکار کلمات فینگلیش را به فارسی تبدیل کن. در صورتی که می‌خواهید انگلیسی تایپ کنید Ctrl+g را فشار دهید.

طراحی و بازبینی توسط سعید هاشمیان